Hemen Ara

Hollanda Nakliye

Türkiye-Hollanda lojistik hattındaki faaliyetlerimizde gösterdiğimiz profesyonellik ve memnuniyetinizi merkeze aldığımız hizmet anlayışıyla adını sektörün en güvenilir markaları arasında yazdıran DMG Transport, Hollanda nakliye hizmetleriyle her ölçek ve nitelikte; ithalat ve ihracat yükünüzü taşıyor. Modern çağın gereksinimlerine yanıt verecek nitelikteki tır filomuzla sunduğumuz karayolu taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığını ekonomik hale getiren uluslararası deniz taşımacılığı çözümlerimizle, Hollanda-Türkiye hattındaki ithalat ve ihracat faaliyetlerinizde nakliyat yüksek maliyetli bir kalem olmaktan çıkıyor. Sektörün her zaman için en avantajlı fiyat seçeneklerini sunuyoruz. Parsel ve komple tır taşımacılığıyla, standart dışı boyut ve ağırlıktaki yükler de dâhil olmak üzere soğuk zincirin korunması gereken donmuş gıda, tarım ürünleri ve kimyevi maddelerin nakliyatı konusunda da sizlere modern çağa uygun standartlarda hizmetler veriyoruz.

Uluslararası karayolu ve denizyolu taşımacılığında edindiğimiz deneyimle sizlere Hollanda nakliye hizmetlerimizde sorunsuz ve her aşaması önceden, üstelik firmanızın nakliyat ihtiyaçları esas alınarak yani size özel şekilde planlanmış şekilde yüklerinizi Hollanda’dan ülkemize ve ihraç ürünlerinizi de aynı özenle taşıyoruz. Gümrük işlemleri ve evrak işleriyle ilgili pürüz yaşanmayacağından emin olarak ve bu tür detaylarla uğraşmak zorunda kalmadan Hollanda nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. CMR sigortası kapsamında, Lashing hizmetleriyle birlikte denizyolu taşımacılığı çözümlerimiz sayesinde Hollanda-Türkiye lojistik hattında ithalat ve ihracat yüklerinizi en güvenilir şekilde ve düşük maliyetle taşıyabilirsiniz. Firmamız yapacağınız tüm ithalat ve ihracat faaliyetlerine ilişkin lojistik ihtiyaçlarınız için danışmanlık vermekte, çözüm ortaklığı sunduğu firmaların tüm nakliyat işlemlerini güvenle ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ekonomik ve güvenilir çözümleri profesyonel hizmet anlayışıyla buluşturarak sunduğumuz Hollanda nakliye hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınız ve size özel fiyat teklifi hazırlanması için dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.