Hemen Ara

Hırvatistan Nakliye

Uluslararası nakliyatın sektördeki en güvenilir isimlerinden olan DMG Transport, Avrupa’nın dört bir yanında olduğu gibi Hırvatistan nakliye ihtiyaçlarınıza da memnuniyetinizi esas alan, profesyonel çözümler sunuyor. Her nitelikten ithalat ve ihracat yükünü taşabilecek yeterliliğe sahip olan filomuz Hırvatistan nakliyat hizmetlerimiz kapsamında karayolu ve denizyolu üzerinden nakliyat yapmakta, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak havayolu taşımacılığıyla hızlı ve güvenilir hizmetler sunabilmektedir. Proje taşımacılığı hizmetlerimizle nakliyat operasyonunun her adımı firmanıza özel olarak planlanarak, denizyolu veya karayolu taşımacılığıyla yükün hiçbir sorun yaşamadan ve tam istenen vakitte adrese ulaştırılması sağlanır. Ağır yük taşımacılığı hizmetlerimizden Hırvatistan nakliye çözümlerimizde de yararlanabilir, standart dışı ağırlık ve boyuttaki her çeşit ithalat ve ihracat yükünün nakliyatını yapabilirsiniz.
Uluslararası yük taşımacılığında zaruri olan tüm yeterlilik belgelerine sahip olmanın yanı sıra Hırvatistan nakliye hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize sigortalı uluslararası taşımacılık çözümleri de sunmaktadır. Tamamı alanında deneyimli ve ihtiyaçlara esnek çözümler sunmak konusunda uzman olan profesyonellerden oluşan ekibimiz, Türkiye- Hırvatistan lojiktik hattındaki tüm ithalat ve ihracat operasyonlarınız için firmanıza özel nakliyat planlaması yapar. Hırvatistan nakliyat hizmetlerimizde denizyolu taşımacılığıyla gönderim veya alım yapmak istediğinde sunduğumuz Lashing hizmetleriyle yükün hiçbir hasar görmeden dilediğiniz noktaya iletileceğinden emin olabilirsiniz. Evrak işleriyle uğraşmanıza gerek bırakmayan deneyimli ekibimiz, gümrük işlemleri dâhil tüm prosedürlere harfiyen uygun biçimde ve sorun yaşanmasına izin vermeden nakliyatınızın gerçekleştirilmesini sağlar. Karayolu hattında görev yapan tır filomuz ise Hırvatistan-Türkiye hattındaki tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte araçlardan oluşmaktadır.
Güvenilir ve her zaman bütçe dostu uluslararası nakliyat çözümleri sunduğumuz Hırvatistan nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon açmanız yeterli. Danışmanlık almak, firmanıza özel fiyat teklifi hazırlanması veya daha detaylı bilgi için bizimle dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.