Hemen Ara

Hindistan Nakliye

Dünyanın uluslararası ticaretteki en önemli ülkeleri arasında yer alan Hindistan ile Türkiye arasındaki tüm lojistik faaliyetleriniz için dakik, ekonomik ve güvenle tercih edebileceğiniz profesyonellikte nakliyat çözümleri sunuyoruz. DMG Transport olarak uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz uluslararası nakliyat sektöründe edindiğimiz deneyimle şirketinizin tüm ithalat ve ihracat yüklerinin Hindistan nakliye hizmetlerimiz kapsamında taşımaktayız. Niteliği, miktarı, ağırlık ve boyutu fark etmeksizin tüm taleplerinizi karşılayabilecek yeterlilik ve deneyimdeki ekibimiz tüm lojistik operasyon sürecini sorunsuz bir biçimde yürütür. Ağır yük kapsamındaki ithalat ve ihracat mallarınızın nakliyatından konteyner taşımacılığına kadar firmamız yeterliliği, çözüm ortakları ve geniş lojistik ağıyla taleplerinize her zaman için hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamızın tecrübeli ekibi, Hindistan nakliye hizmetleri kapsamında sizlere her miktarda ve nitelikteki ithalat ve ihracat yükü için en avantajlı fiyatları sunmaktadır. Ticari işletmenizin taleplerine göre Türkiye-Hindistan lojistik hattında yürütülecek operasyonun planlandığı hizmetlerimiz; limandan limana, kapıdan limana, kapıdan kapıya olmak üzere her tür nakliyat ihtiyacınızı karşılayabilecek kadar geniş içerikli ve esnektir. Açık konteyner taşımacılığından ağır yük kapsamlı, standart dışında kalan ağırlık ve boyuttaki ithalat ve ihracat yüklerinizin taşınmasına kadar firmamızın uzmanlığından, her nicelik ve nitelikteki ihtiyacınız için yalnızca bir telefonla yararlanabilirsiniz. Geniş dağıtım ağımızla dünyanın dört bir yanına nakliyat yapan firmamız, Hindistan nakliyat hizmetleriyle sigortalı taşımacılık konusunda da sizlere çözüm ortaklığı ve poliçe güvencesiyle nakliyat yapma kolaylığı sunmaktadır.

Hindistan nakliye hizmetlerimizden avantajlı fiyatlarla yararlanmak, ithalat ve ihracat faaliyetlerinize ilişkin firmanıza özel fiyat teklifi hazırlanması, uluslararası nakliyatın en güvenilir isimlerinden biri olarak sunduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.