Hemen Ara

Filipinler Nakliye

Hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiği uluslararası nakliye operasyonlarıyla sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan DMG Transport, Filipinler nakliye hizmetleriyle her miktarda ve nitelikteki talebinize memnuniyet garantili çözümler sunuyor. Türkiye-Filipinler lojistik ve nakliye hattındaki operasyonlarınız için profesyonel ekipler görevlendirerek, nakliyatın firmanızın talepleri doğrultusunda size özel planlanmasını sağlıyor ve sektörün en avantajlı nakliye fiyatlarını sunuyoruz. İthalat ve ihracat yükleriniz için denizyolu ve havayolu taşımacılığıyla sizlere en avantajlı teklifi sunmakla kalmıyor, tecrübeli ekibimizle nakliyat süreciyle ilgili hiçbir sorun yaşamayacağınızı işin en başından bilmenin rahatlığıyla çalışmanızı sağlıyoruz. Konteyner taşımacılığı, soğuk zincirin korunmasının zaruri olduğu tıbbi malzeme ve dondurulmuş gıda benzeri ürünlerin taşınması, kuru ve yaz sebze-meyve nakliyatı gibi pek çok alanda sizlere çözüm ortaklığı sunan DMG Transport tüm bu Filipinler nakliyat çözümlerinde dakik teslimat garantisiyle çalışmaktadır.

Filipinler ülkesinde bulunan başlıca limanlar; Manila North limanı, Manila South limanı, Cebu limanı, Davao limanıdır. Manila North denizyolu taşımacılığında ortalama transit süremiz 38-36 gün, Manila South limanı transit süremiz 38-40 gün, Cebu denizyolu taşımacılığında 39-41 gün hava müsaadeli olarak teslimat yapabiliyoruz.

Oldukça geniş bir uluslararası nakliye ağına sahip olduğumuz için çözüm ortaklarımız, deneyimli planlama ekibimiz ve işini titiz bir şekilde yapan saha ekimizle Filipinler denizyolu nakliye hizmetlerimizde güvenilir ve hızlı parsiyel nakliye çözümleri sunabiliyoruz. Avrupa’nın dört bir yanından Uzakdoğu’ya, okyanus ötesinden Afrika’ya kadar lojistik operasyonlarımızı uzun yıllardır sorunsuz şekilde yürüten tecrübeli ekibimiz Filipinler gemi nakliye hizmetlerimizde aynı işlevsel çözümleri sunarak, ithalat ve ihracat yüklerinizle ilgili herhangi bir problem yaşanmamasını sağlar. Türkiye-Filipinler lojistik hattımızdaki operasyonların ağır yük taşımacılığı ve proje taşımacılığı hizmetlerimizle entegre şekilde yürütülmesi mümkün olduğundan, sigortalı uluslararası nakliye ve denizyolu taşımacılığıyla ilgili danışmanlık hizmeti almak için de ekibimizin uzmanlığa başvurabilirsiniz.

Astronomik ödemeler yapmanıza gerek bırakmayan, makul fiyatlı ve karşılıklı güven esasına dayalı olarak yürüttüğümüz Filipinler nakliye hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi ve firmanızın faaliyetleri göz önünde bulundurularak size özel fiyat teklifi hazırlanması için bir telefonunuz yeterli.