Hemen Ara

Endonezya Nakliye

Uluslararası nakliyenin en güvenilir markaları arasında yer alan DMG Transport, yılar öncesine uzanan sektör deneyimi ve profesyonelliğiyle şirketinizin Endonezya gemi nakliye ihtiyaçlarının tamamını karşılıyor. Memnuniyetinizi garanti altına alan, denizyolu taşımacılığı ve havayolu transport seçenekleriyle tüm ithalat ve ihracat yüklerinizi ülkemize ve ülkemizden Endonezya’ya taşıyoruz. Ağır yük nakliyatından proje taşımacılığına kadar her nitelikte ve miktarda nakliye talebine yanıt verebilecek kapasite, deneyim ve teknik yeterlilikteki firmamız sizlere sorunsuz ve her daim hızlı teslimat garantisi vermektedir. Endonezya nakliye hizmetlerimiz kapsamında konteyner taşımacılığı, yaş ve kuru sebze-meyve nakliyatı, iş makinası ve vinç nakliyatı gibi her nitelikteki ihtiyacınızı en ekonomik çözümlerle karşılıyoruz.

Başlıca Endonezya limanları; Jakarta limanı, Belawan limanı, Surabaya limanı, Semarang limanlarıdır. Jakarta limanı yıllık konteyner giriş ve çıkış rakamları 5.000.000 milyonun üzerindedir.

Denizyolu ticaretinin küresel anlamda önemli güzergâhlarından olan Endonezya’ya yapacağınız ihracat ve ithal edeceğiniz tüm ürünler için sunduğumuz Lashing hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Türkiye-Endonezya lojistik ve nakliye güzergâhında gerçekleştirilen Endonezya denizyolu taşımacılığı operasyonlarında yükün sabitlenmesiyle hasarsız bir biçimde taşınmasını garantileyen Lashing uygulamalarımız konusunda tecrübeli ekibimizden danışmanlık alabilirsiniz. Firmanıza özel planlanan Endonezya denizyolu nakliye operasyonlarında saha ekibimiz denetimi sıkı tutarak, yükün planlanan biçimde taşındığından emin olur ve bu denetimler sayesinde hasarsız, dakik teslimat yapılması da garanti altına alınmış olur. Ticari kapsamlı her boyut ve nitelikteki yükü sigortalı taşıma konusunda da sizlere en güvenilir hizmetleri veriyor, avantajlı fiyatlara sahip Endonezya parsiyel nakliye hizmetlerimizle bütçeniz için ekonomik çözümler sunuyoruz. CMR uluslararası nakliyat sigortası kapsamında, güvenli ve ekonomik fiyatlı hizmetlerimizle ithalat ve ihracat ürünlerinizin nakliyatıyla ilgili hiçbir sorun yaşanmayacağından emin olabilirsiniz.

Endonezya nakliye hizmetlerimizle ilgili tüm taleplerinize en ekonomik tekliflerle yanıt veren firmamızın uzman ekibine bir telefonla ulaşabilir, fiyat teklifi ve hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.