Hemen Ara

Dubai Nakliye

Uluslararası taşımacılık sektöründeki deneyimimiz ve geniş acente ağımızla firmanızın tüm lojistik ihtiyaçlarını güvenilir çözümlerle karşılayabilen DMG Transport, Dubai nakliye hizmetleriyle ithalat ve ihracat yüklerinizin nakliyatını da memnuniyetinizi garanti edecek şekilde gerçekleştiriyor. Ağır yük taşımacılığından konteyner nakliyesine kadar uluslararası taşımacılığın her alanında, dünyanın dört bir yanına nakliyat yapan firmamız Dubai gemi nakliye hizmetleriyle ülkeye taşınacak tüm ihracat ürünleriniz için ekonomik nakliye hizmetleri sunmaktadır. Karayolu nakliyatının yanı sıra tüm ihracat ve ithalat yükleriniz için denizyolu ve havayolu taşımacılığı hizmetleri sunuyor, bu uluslararası nakliye hizmetlerimizle miktar ve cinsi fark etmeksizin bütün lojistik ihtiyaçlarınızı esnek ve profesyonel çözümlerle karşılıyoruz.

Vinç, iş makinası, boru hattı gibi ağır yük kapsamına giren ithalat ve ihracat yüklerinin okyanus ötesi ülkelere taşınmasından soğuk hava zincirinin korunması gerekli olan dondurulmuş ilaç, kimyasal madde ve gıda ürünlerinin nakliyatına kadar firmamız her ölçekten ve faaliyet sahasından işletmenin uluslararası nakliye ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Dubai denizyolu nakliye hizmetlerimizle profesyonel ekibimiz, Türkiye-Dubai lojistik ve nakliye hattındaki operasyonlarımız kapsamında nakliye sürecini firmanıza özel olarak planlar. Yapılan proje taşımacılığı hizmetlerindeki gibi Dubai nakliye fiyatlarını size özel işlemler, planlaman yapıldığından, ithalat ve ihracat yüklerinizin taşınmasında hiçbir sorun yaşanmaz. Saha ekibimizin gerçekleştirdiği düzenli denetimlerse, lojistik operasyonunun planlandığı şekilde sorunsuz ve gecikme olmadan gerçekleştirilmesini garanti eder. Organize lojistik operasyonlarının planlanması, nakliyat kapsamındaki gümrük işlemlerine dair danışmanlık, yükünüzün hasarsız taşınması açısından büyük öneme sahip Lashing hizmetleri gibi konularda uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Karşılıklı güven esasına dayalı ve sektörün en avantajlı fiyat seçenekleriyle sunduğumuz Dubai parsiyel nakliye hizmetlerimiz için fiyat teklifi almak veya uluslararası nakliyata ilişkin soru sormak üzere hafta içi her gün sadece bir telefonla ya da sitemizin iletişim sayfası üzerinden bizimle dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.