Hemen Ara

Cezayir Nakliye

DMG transport olarak yürüttüğümüz lojistik faaliyetlere dâhil olarak sunduğumuz Cezayir nakliye hizmetlerimiz, ithalat ve ihracat mallarının nakliyatı için tüm işletmelere güvenilir ve aynı zamanda oldukça avantajlı fiyatlara sahip çözümler sunmaktadır. Teminatlı ve sigortalı nakliyat seçenekleriyle birlikte sunduğumuz Cezayir gemi nakliye hizmetlerimizle karayolu taşımacılığına ilişkin tüm taleplere yanıt verebilecek yeterliliğe sahibiz. Geniş tır filomuz ve yılların uzmanlığıyla tüm mal ve hizmetlerin Cezayir’de istediğiniz noktaya ulaştırılmasını sağlıyoruz. Ağır yük taşımacılığı, konteyner, yüksek tonajlı tır taşımacılığı, şantiyeler arası nakliyat, sanayi ekipmanı, hammadde, kimyevi maddeler, yaş ve kuru sebze-meyve, donmuş gıda, inşaat malzemesi ve ekipmanları gibi her türlü ithalat ve ihracat talebiniz için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Afrika kıtasında yer alan Cezayir’in başlıca limanları; Alger limanı, Anbaba liman, Oran Limanı ve Skikda limadır. DMG Transport müşterilerinin istekleri doğrultusunda malzemelerini limana teslim edebileceği gibi istenirse kapısına kadar gümrükleme işlemlerini yaparak teslimat gerçekleştire bilir

Uluslararası nakliye alanında deneyim sahibi profesyonellerin görev aldığı ekibimiz ihracat ve ithalat taşımalarında tam kapsamlı planlama ve lojistik çözümler sunar ve böylelikle firmanızın sorun yaşamadan, prosedürlere takılmadan yükünü dilediği noktaya ulaştırmasını sağlar. Avrupa’dan Ortadoğu’ya, Asya ülkelerinden Türkiye’ye geniş ulaşım güzergâhına sahip lojistik hattımız karayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınıza hızlı ve her zaman için güvenilir çözümler sunar. Ekspres gönderimleriniz için yük çeşidine uygun tır ve taşıma seçenekleri sunmakta, Cezayir parsiyel nakliye hizmetlerimiz kapsamında tüm detayları firmanıza özel olarak planlamaktayız. Böylelikle fiyat teklifi de firmanıza özel olarak hazırlanmakta, Cezayir’e veya ülkemize yapacağınız; ithalat ve ihracat nakliyatlarında bütçenizden maksimum miktarda tasarruf etmenizi sağlamaktayız.

Cezayir denizyolu nakliye hizmetlerimiz kapsamında sigortalı ve teminatlı karayolu taşımacılığına dair poliçe bazlı teknik danışmanlık ve detaylı bilgi için ekibimizle dilediğiniz zaman görüşebilirsiniz. Cezayir konteyner nakliye sunduğumuz lojistik çözüm ortaklığı ve Cezayir nakliye firmaları arasında yapmış olduğu taşımalarda kendinden bahsettiren DMG Transport rakiplerinden her zaman bir adım önde olmuştur. uluslararası nakliyat hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve firmanıza Cezayir nakliye konusunda özel fiyat teklifi hazırlanması için telefonla ya da sitemizin iletişim sayfası üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli.