Hemen Ara

Bulgaristan Nakliye

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hizmet anlayışının merkezine yerleştirerek, uzun yıllardır uluslararası nakliyat alanında edindiği deneyimle sektörün en güvenilir isimleri arasına adını yazdıran DMG Transport, Bulgaristan-Türkiye lojistik hattında tüm ihracat ve ithalat yükleriniz için güvenilir çözümler sunuyor. Sektörün her zaman en rekabetçi fiyatlarını sunan ve firmanıza özel teklif sunarak, bütçeniz için en avantajlı fiyat seçenekleriyle çalıştığımız Bulgaristan nakliye hizmetlerimiz her çeşit yükünüzün tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde son adrese ulaştırılmasını garanti ediyor. Geniş tır filomuz her boyut ve ağırlıktaki yükü Bulgaristan’ın her yerine hızlıca göndermenizi sağlamakta, firmamız Bulgaristan’dan ithal edeceğiniz hammadde ve ürünler için en cazip fiyatlı hizmetleri sunmaktadır.

Tüm müşterilerimizle uzun soluklu bir ticari ilişki kurma hedefiyle gerçekleştirdiğimiz Bulgaristan nakliyat faaliyetleriyle her nitelik, boyut ve ağırlıktaki yükü tam istediğiniz zamanda ve hiçbir problem yaşamayacağınızdan emin olma rahatlığıyla taşımanızı sağlıyoruz. Uluslararası karayolu taşımacılığında uzun yıllardır görev alan, deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz proje taşımacılığı kapsamında nakliyatın tüm aşamalarını, ilk adımdan teslimata kadar planlar. Firmanızın ihtiyaçlarına ve taşınacak yükün niteliğine göre yapılan bu planlama sayesinde fiyatlandırma da size özel, bütçeniz için en avantajlı seviyede olur. Denizyolu taşımacılığı konusunda da sizlere güvenle tercih edebileceğiniz kalite ve içerikte çözümler sunan DMG Transport, Lashing dâhil olmak üzere Bulgaristan nakliye hizmetleri kapsamında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yeterlilik ve deneyime sahiptir. Ağır yük taşımacılığı konusundaki deneyimimizle hammaddeden iş makinalarına, kimyevi maddelerden kuru ve yaş sebze-meyveye kadar Bulgaristan-Türkiye hattında tüm ihracat ve ithalat mallarınızı taşıyoruz.

Profesyonel çözümlerle ithalat ve ihracat yüklerinizi sorunsuz ve en ekonomik şekilde taşıdığımız Bulgaristan nakliye hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için bir telefonunuz yeterli.