Hemen Ara

Belçika Nakliye

Uluslararası nakliyatın her alanında sizlere güvenilir ve bütçe dostu çözümler sunan DMG Transport sektörde geçirdiği uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeyi, firmanızın ithalat ve ihracat mallarının hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin şekilde nakliye etmenizi sağlayan Belçika nakliye hizmetleri sunmak için kullanmaktadır. Türkiye-Belçika lojistik hattımız gerek karayolu gerekse denizyolu taşımacılığına ilişkin taleplerinizin tamamını karşılayacak yeterlilikte ve içeriktedir. Avrupa Standartlarını karşılayan, modern gereksinimler doğrultusunda revize edilmiş ve tüm nakliyat taleplerinize çözüm sunabilecek nitelikteki tır filomuz her boyut, ağırlık ve nitelikteki yükü Belçika’ya ihraç ve Belçika’dan ülkemize ithal etmenizi sağlar. Ağır yük kapsamlı, standart boyut ve ağırlık dışında kalan yükleri bile hiçbir sorun olmaksızın ve dakik şekilde taşıdığımız Belçika nakliye hizmetlerimizin her aşaması firmanıza özel olarak planlanır ve taşıma işlemi bu nakliye planı kapsamında gerçekleştirilir.

Komple tır taşımacılığının yanı sıra Ro-Ro yüklemeleriyle liman çıkışlı olarak denizyolu taşımacılığını da kapsayan Belçika nakliyat hizmetlerimiz; yaş ve kuru sebze-meyve, dondurulmuş gıda ve tıbbi malzeme, hammadde, inşaat ekipmanı, iş makinası, kimyasal madde, kuru gıda maddesi gibi her tür yük nakliyatı talebini karşılayabilmektedir. Belçika nakliye hizmetlerimiz doğrultusunda her çeşit ithalat ve ihracat yükünü firmamızın uzmanlığına güvenerek Belçika’dan ülkemize ve ülkemizden Belçika’ya nakliye edebilirsiniz. Soğuk hava zincirinin korunması gereken uluslararası nakliyat koşullarını sağlayacak, modern gereklilikleri karşılayacak yapıdaki tır filomuz sayesinde ülkeye yapacağınız ihracat ürünlerini de DMG transport ayrıcalığıyla gönderebilirsiniz. Sigortalı nakliyat ve ağır yük taşımacılığı gibi seçeneklerin yanı sıra denizyoluyla Belçika-Türkiye hattında ithalat ve ihracat ürünü nakliyatı için sunduğumuz danışmanlık çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmanıza özel olarak planlanacak Belçika nakliye hizmetlerimiz için size özel fiyat teklifi hazırlanması ve merak ettiğiniz konularda daha fazla bilgi için bizimle dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.