Hemen Ara

Bangladeş Nakliye

Dünyanın dört bir yanına ithalat ve ihracat yükü taşımacılığı yapan DMG Transport güvenilir çözüm ortaklığı hizmetleriyle Bangladeş nakliye ihtiyaçlarınız için de hızlı ve ekonomik hizmetler sunuyor. Her nitelik ve ölçekte yükün denizaşırı ülkelere nakliyatını gerçekleştirebilecek yeterlilik ve deneyimdeki firmamız, yılların getirdiği deneyimle her tip ithalat ve ihracat yükünüzü ülkemize ve ülkemizden Bangladeş’e taşıyor. Karayolu ve denizyolu üzerinden ağır yük kapsamındaki ithalat ve ihracat ürünleriniz dâhil olmak üzere firmanızın tüm lojistik operasyonlarını kusuruz şekilde gerçekleştirebilecek yeterliliğe ve geniş bir nakliyat ağına sahibiz. Firmamızın deneyimli ekibi tüm Bangladeş nakliyat hizmetlerimizle lojistik operasyonu size özel olarak planlar, firmanızın talepleri ve taşınacak yüke göre bütçeniz için en avantajlı nakliyat planını oluşturur.

Bangladeş denizyolu nakliye hizmetlerimizde görev alan uzman ekibimiz müşterilerimiz isteğine göre malzemeleri alıcı firmanın kapısına kadar teslim süreçlerini yönetir. Filomuz modernizasyonuyla her çeşit yükü taşıyabilecek ve nakliyat süresince yükün zarar görmeden istenen noktaya ulaştırılmasını sağlayacak özelliktedir. Bangladeş’in en uğrak ve kapasiteli limanı olan Chittagoung liman hizmetlerimizle yaş ve kuru sebze-meyve, dondurulmuş gıda, tıbbi ve kimyevi malzeme gibi her nitelikte yükü Türkiye-Bangladeş lojistik hattında çok cazip fiyatlarla nakliye edebilirsiniz. İş makinası, vinç gibi ağır yük kapsamındaki standart dışı ağırlıktaki ve boyutlara sahip yüklerinizi güvenilir bir şekilde nakliye etmenizi sağlayan denizyolu hattımız Bangladeş gemi nakliye hizmetlerimizden en ekonomik şekilde istifade etmenizi sağlar. İthalat ve ihracat yüklerinizin denizyoluyla taşındığı bu nakliyat operasyonlarında firmamız Bangladeş parsiyel nakliye ve lashing konusunda da sizlere esnek çözümler sunar, yükleriniz hasar görmeyecek şekilde sabitlendiği için varış noktasında istenmeyen sürprizlerle karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Firmamız tüm taleplerinize memnuniyetinizi sağlayacak şekilde ve her bütçe beklentisine yanıt verebilecek çeşitlilikte uluslararası nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Hızlı ve güvenilir teslimat garantisiyle sunduğumuz Bangladeş nakliye hizmetlerimizden sektörün en avantajlı fiyatlarıyla yararlanmak için deneyimli ekibimizle irtibat kurmanız yeterli.