Hemen Ara

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan’a nakliyat yapan şirketler içinde hizmet kalitemiz, problemsiz nakliyat geçmişimiz, sektörün en rekabetçi fiyat politikasına sahip olmamız ve senelerin deneyimiyle lider konuma sahip olan DMG Transport tüm ihracat ve ithalat faaliyetlerinizi kapsayacak geniş içerikte Azerbaycan nakliye hizmetleriyle bir telefon kadar yakınınızda. Türkiye-Azerbaycan lojistik hattındaki tüm ithalat ve ihracat projeleriniz için deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimizden yardım alabilir, dünyanın dört bir köşesine 7/24 nakliyat yapan karayolu filomuz sayesinde yükünüzü gecikmeleri dert etmeden dilediğiniz noktaya iletebilirsiniz. Yetki belgelerimiz ve uluslararası nakliyat konusundaki tecrübemizle Azerbaycan nakliyat konusunda memnuniyetinizi sağlayacak kalitede ve fiyat seçenekleriyle çalışmaktayız.

Tamamı alanında eğitimli ve senelerin sektör deneyimine sahip profesyoneller olan ekibimiz, ağır yük taşımacılığı dâhil olmak üzere Türkiye-Azerbaycan lojistik hattındaki her ölçekten ve nitelikten yükünüzü adrese teslim şekilde, tam vaktinde dilediğiniz noktaya iletir. Araç filomuzda ağır tonajlı ve gabari dışı yüklerin sorunsuz şekilde taşınmasını sağlayacak nitelikte tır seçeneklerimiz mevcuttur. Azerbaycan nakliye hizmetlerimizden CMR uluslararası nakliyat sigortası seçeneklerinden faydalanarak yararlanabilir ve poliçe yapılandırmasının, firmanızın ihtiyaçları ve nakliyata en uygun şekilde düzenlenmesi için deneyimli ekibimizden yardım alabilirsiniz. Konteyner taşımacılığından kapıdan kapıya teslimatta kadar uluslararası karayolu taşımacılığında ihtiyaç duyabileceğiniz her tür hizmeti veriyor, Azerbaycan nakliyat hizmetlerimizde sevkiyatı A’dan Z’ye firmanıza özel bir şekilde planlıyoruz. Size özel oluşturulan nakliyat planı sayesinde fiyat teklifi de firmanız için en uygun seviyede ve sadece alacağınız hizmetlere ilişkin fiyatlandırmayı içerecek biçimde hazırlanmış olur.

Uluslararası nakliyatın sektördeki en güvenilir isimleri arasında yer alan DMG Transport kalitesini tercih etmek üzere uzman ekibimizle iletişime geçmek, fiyat teklifi ve daha detaylı bilgi istemek için hafta içi her gün sadece bir telefonla bize ulaşabilirsiniz.