Hemen Ara

Avusturya Nakliye

Uluslararası Alanda Üst Düzey Nakliye Taşımacılığı 

Dmg Transport. Hizmet ve taşımacılık sektöründe ilk tecrübesi iş hayatı sürecinde yer almaya başlamıştır. Bu süreç içerisinde hizmet kalitesi ve taşımacılık alanında yenilikleri bünyesine ve tecrübesine katmaya devam etmiştir. Dmg Transport, Hizmet kalitesi ve ürünlerin firmalara taşımacılık sektöründe ki araç filosu ile müşterilerine güven ve yüksek memnuniyet politikası ile süreci vizyonu ve hedefleri her zaman Avrupa standartlarına taşımaktadırlar.

Deneyim ve iş süreçlerini başarılı ve doğru araç filosu hizmet vermektedir. Avrupa standartlarının üstünde deneyim ve iş tecrübeleri ile yük ve taşımacılık ağını ülke dışına taşımaktadır. Avusturya nakliye firmaları uluslararası denizyolu ve diğer taşımacılık şekilleri konusunda hizmet ağına etkin ve araç filosu ile sürekli geliştirmektedir.

Avusturya parsiyel nakliye, konusunda Dmg Transport ithalat, ihracat yük taşımacılığı ve servis hizmetleri ile müşterilerine güven ve etkili süreç yönetimi sunmaktadır.

Denizyolu ile Riskleri Tecrübesi ve Deneyimleriyle En Minimum Seviye

Avusturya Türkiye nakliye hizmetlerinde denizyolu ile yük ve diğer taşımacılık faaliyetleri konusunda deneyimli ve süreç içerisinde ki bilgi ve tecrübesi ile müşterilerine üst düzey kalite sunmaktadır. Bu hizmet dengesi konusunda önemli kriterleri ve deneyimleri ile müşterilerine belirli bir fiyat standardı belirlemektedir.

Avusturya nakliye fiyatları denizyolu yük taşımacılığı esnasında üstlenilen risklere, hacmi, ağırlığı, taşıma yöntemi ve mesafesine göre birçok değişkeni içerisinde barındırmaktadır. Bu işlemleri müşterilerine sürecin bütün aşamaları ve taşıma şeklinde ki riskleri sistemin sözleşme üzerinden garantisine alma yönünde değerlendirmeleri yapmaktadırlar. Bu sistem ile müşterilerinin her açıdan doğru karar ve süreçleri yönetimi konusunda sürekli düşünen bir politika içerisinde yer almaktadır.

Yüksek teknolojiler ve taşıma şekillerinde değişen, yeni uygulamalar ile her zaman donanım ve araçlarında yenilikleri ve özellikleri hizmet ağına eklemektedir. Taşıma şekillerinde müşterilerine seçme ve riskleri tamamını üstlenme ile güvenli ve tercihler arasında her zaman ilk olma özelliğini şirket markasına ve itibarına değerler katmaktadır.

Her zaman değişen süreçler ve taşımacılık konusunda yeni gelişmeler ile hizmet ağına farklı cihazlar ve ürün teslimi esnasında müşterileri bilgilendirici değerler kazandırılmaktadır. Deniz yolu üzerinden konteyner ve yük taşımacılığı konusunda teknolojik cihaz ve donanımları sürekli geliştirmektedir.

Hizmet ve Fiyat Dengesi ile Hızlı Bilgi Alma Süreci

Firmalar, müşterilerine ihracat ve ithalat işlemleri, depo ve boşaltma işlemleri, sigorta ve her limanda acentelik büroları ile hizmetin başarılı ve hızlı şekilde yürütülmesi sağlamaktadır. Müşterilerinde denizyolu ve diğer taşıma şekilleri konusunda e-mail ve telefon iletişim yoluyla hizmet ve fiyat bilgisi ve değerlendirmesi alması mümkün olabilmektedir.

Denizyolu taşımacılığı konusunda diğer taşıma şekillerinden farkı üst düzey protokol ve gümrük işlemleri, deniz üzerinden gerekli izin ve yazılı belgeler ile farklı ülkelere konteyner ve ağır hizmetlerini yüksek sigorta bedelleri ve profesyonel ekipler tarafından liman ya da depolara boşaltma ve teslim işlemlerini yerine getirmektedir. Depo ve antrepo konusunda firmalara ürünlerin teslimi konusunda ekstra hizmet ve teknolojik cihazlar ile boşaltma ve yükleme işlemlerini yerine getirmektedir.

Ana Merkez Faaliyetleri ile Kontrol ve Yürütme İşlemleri

Denizyolu ile müşterilerinin konteyner ve diğer ağır yükleri konusunda gelişmiş ve yüksek cihazlar ile donatılmış gemi ve araç filosu ile liman ve deniz üzerinde her türlü sorun karşısında gerekli alt yapı ve tedbirleri yüksek güvenlikli hizmet ağını sunmaktadır.

Personel bilgi ve tecrübesi ile uzun soluklu kaliteli hizmet ve sektörün lider konumunda başarılı bir taşımacılık ve prosedürleri çok hızlı şekilde yönetme kabiliyetine sahiptirler. Denizyolu ile taşıma işlemlerinin ilk anından ürünün teslimine kadar bütün süreçleri merkez ana faaliyet noktasında yürütmesi, kontrolü ve her türlü aksaklık karşısında anı müdahale ve çözüm ekibi ile müşterilerine kusursuz bir hizmet politikası sunmaktadır.

Avusturya Parsiyel Taşıması Yapan Firmalar Arasında Öncü Firma Durumdayız. Yine Avusturya Parsiyel Taşımacılık ta Tuzla da Bulunan 5000 m2 lik Kapalı depomuzda toplayıp haftada 1 kez Avusturya ülkesine çıkışını gerçekleştirmekteyiz