Hemen Ara

Almanya Nakliye

Avrupa’Da Kara Yolu Taşımacılığın Yeni Adresi

Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine günümüzün en büyük taşımacılık ve nakliye işlemleri kara yolu ile hizmet ulaştırılmaktadır. Gelişen sektörde birçok yatırım ile piyasa koşullarının hizmet ve ulaşım ağı konusunda belirli ihtiyaçları doğurmaktadır. Bu ihtiyaçları müşterilerine teknoloji ve ulaşım araçları filosunu genişletme ile hizmeti mümkün olabilmektedir. Teknolojileri konusunda sistem içerisinde ki müşterilerinin ürün ve hizmetlerinin yüklenme, taşınma ve sonrasında teslim ile boşaltma işlemlerini yüksek korunaklı ve verimli elektronik cihazlar ile zaman kaybı ve hızlı hizmet sunumu açısından kayda değerler konular olarak göze çarpmaktadır. Teknolojinin dışında hizmet ağının süreci ve hızı diğer hususlar içerisinde yer almaktadır.

Ortadoğu’nun ve Avrupa’nın en önemli pazar ayaklarından biri olan Almanya karayolu nakliye taşımacılığı hizmeti ile müşterilerine yüksek kapasite ile lojistik faaliyetlerini yerine getirmektedirler. Kara yolu taşımacılığı ile Ortadoğu ülkeleri içerisinde yer alan anlaşmalar ile ticaret hacmini önemli seviyede yükseltmektedir. Hizmet ayağının en büyük planda yer alan ulaşım araçları ve filosu konusunda konteyner taşımacılığı gibi birçok gelişmiş teknolojik alt yapısı ile başarılı hizmet kalitesini geliştirmektedir.

Hasarı Önleyen Çok Alternatifli hizmet Kanalı Kara Taşımacılığı

Almanya tır nakliye fiyatları ile taşımacılık alanında önemli sözleşmeler ve ekonomik girdisi yüksek rizikoları yüklenilmektedir. Riziko ve tehlike sınıfına göre sigorta şirketleri ile taşıyıcı firmalar arasında oran ve meblağ olarak geçerliliği ticaret hayatı boyunca devam eden süreçlerin altlarına imza atmaktadırlar. Kara yolu taşımacılığı ile konteyner ve diğer lojistik ham madde taşıma esnasında her tehlike karşısında personelinin süreci çok dikkatli ve doğru kararlar ile yönetmesi gerekmektedir. Her hatalı karar yüklenici firmayı ve alıcı firmanın ürün ve maliyet acısından büyük zararlara uğratması anlamına gelmektedir.

Firmalar, kara yolu ile birlikte kara ve hava taşıma sistemleri müşterilerine ürün ve yük hizmetlerini uluslararası başarıları ile dünyanın her noktasında sigorta şirketleri ile taşıma öncesi ve sonrasında ağır sözleşme şartlarını kapsam içerisine alarak güvence vermektedir. Kara yolu taşıması ile konteyner ve diğer yük ürünleri ile faaliyet belgesi ve başarılı hizmet sonrası destek, geri bildirim, evrak boyutu ile daima dünyanın her yerinde tercih nedenleri arasında yer almasını sağlamaktadır.

Almanya tır nakliye fiyatları konusunda sadece taşımacılık sektörüne değil dünyanın her yerinde bu süreç içerisinde yer almaya karar veren firmalar için büyük örnek teşkil oluşturmaktadır. Fiyat dengesi ve ağır sözleşme şartlarına rağmen her zaman kara yolu ve diğer taşıma şekilleri ile en uygun ve standardı belli bir hizmet sunmaktadır. Her riziko ve tehlike karşısında alıcı firmaların bütün maddi hasarlarını karşılaması adına ağır sigorta sözleşmeleri ve hasar dengesini kendi bünyesinde yüklenmesi, şirket politikası ve hizmet ağını geliştirmesine büyük oranda etki yapmaktadır.

Evrak ve Teslim Süreci ile Güvenli Taşımacılık

Kara yolu taşımacılığı konusunda şirketlerin yaşamsal sürecini ve devamlılığını etkileyen en önemli faktörler arasında maliyet ve sigorta kapsamında garanti olarak gösterilen ağır sözleşme yükümlülükleridir. Bu sorumluluklardan en az maliyet ve en yüksek hizmet kalitesi müşterilerine verimlilik ve devamlılık esasına göre yapılması durumunda yüksek kazanç ve başarılı bir marka haline gelmesini sağlayabilmektedir. Taşımacılık sürecinin bir örgütsel yapı içerisinde bütün kademelerinin önemi ve disiplini büyük farkındalık yaratmaktadır.

Ürün veya yük taşımacılığı ile konteynerlerin yüklenmesi esnasında evrak sürecinin hazırlanması gerekmektedir. Her evrak dikkat ve özenli bir şekilde süreç içerisinde doğru ve hızlı bir şekilde konumlandırılmalıdır. Alıcı firmalar açısında yüklenen ve depoya boşaltılması esnasında evrak veya tamamlama işlemlerinin eksikliği taşıma sürecine hasar ve zarar verebilmektedir. Taşınma esnasında personeli tarafından oluşan zarar veya zamanında ürünün teslimi konusunda firmalara büyük maliyet ve gelir kaybına yol açabilmektedir.

 Alt Yapı Donanımları ile Müşterilerine Hizmet Standardı

Sistem bu hasarların ve gelir kaybının önüne geçebilme adına çalışanlarına profesyonel eğitim ve destek sağlamaktadır. Bununla beraber gelir kaybının önüne geçebilme adına sigorta kapsamı ile belirli oranda bir ödeme ile alıcı firmaya, müşteri potansiyeli ve şirket markası için önemli ekstra hizmetleri de sunmaktadırlar. Kara taşımacılığı içerisinde eğitimli personellere yüklerin teslim edilmesi hususunda her türlü teknolojik destek ve yardımı sağlamaktadır.

Sistemin içerisinde gemi taşımacılığında hatalı rota ve yön kaybını önleme adına güzergah yüklemesi ve dokümanları verilmektedir. Ürün veya nakliye hizmeti konusunda boşaltma veya teslim bilgi ve belgelerin yetkili kişi ve kurumlara bildirimi yapılması gerekmektedir.

Güven ve teslimin hızlı, kapasiteli filo yönetimi ve araçları, evrak bilgi ve belge dokumaların hazırlanması, ürün teslimi ve sürecini bitirilmesi ile üst düzey bir organizasyon şemasını müşterilerine başarılı şekilde ulaştırmaktadırlar. Teknoloji seviyesi ile taşımacılığın sektörde ki en büyük paydaşları arasında ekonomik girdisi ve değerleri ile alanında başarılı hizmetleri bulunan şirket özelliğini taşımaktadır.

Almanya taşımalar iki şekilde yapmaktayız. Birincisi Bulgaristan veya Yunanistan karayolu tır ile taşımacılık.ikinci taşımacılık modeli mersin izmir ve İstanbul roro ile triesti limana gemi ile varışına istinaden diğer yolu karayolu ile teslimat yapılmaktadır.almanyaya transit sure 5-6 gundur.
​.Almanya avrupa birliği nato ve birleşmiş milletler üyesidir.

Avrupa birliğine bağlı olan Almanya Nakliyat Yapan Firmalar Üzerinden Geçmektedir. Almanya plaka olan araçların Türkiye mal getirmesi ve geri götürmesi de mevcuttur. Almanya Düzenli Parsiyel Taşıması Yapan Firmalar Arasında Öncü Firma Durumdayız. Yine Almaya Parsiyel Taşımacılık ta Tuzla da Bulunan 5000 m2 lik Kapalı depomuzda toplayıp haftada 2 kez Alamya ülkesine çıkışını gerçekleştirmekteyiz

Almanya Parsiyel Taşımacılık

Almanya parsiyel nakliye, konusunda Türkiye’nin en tecrübeli Uluslararası nakliye firmalarından birisi olan Dmg Transport, Almanya parsiyel taşımacılık, da günlük çıkışlarımız olmaktadır. Almanya parsiyel, fiyatı Dmg Transport en uygun  siz müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyar