Hemen Ara

ABD Nakliye

Dünyanın en önemli ticaret merkezlerinden olan Amerika Birleşik Devletleri ile Türkiye arasındaki nakliyat hattında her ölçek ve nitelikten yük taşımacılığı konusunda uzmanlaşan DMG Transport, işletmenizin tüm ithalat ve ihracat yüklerinin nakliyatı için memnuniyetinizi garanti eden hizmetler sunuyor. ABD nakliye hizmetlerimizle uluslararası taşımacılık sektörünün önemli merkezleri arasında yer alan tüm limanlara denizyoluyla nakliyat yapıyor, ayrıca havayoluyla işletmenizin ithalat ve ihracat yüklerini son derece ekonomik fiyatlarla taşıyoruz. ABD’nin önemli liman ve uluslararası ticaret kentlerine uzanan lojistik ağımızla ağır yükler dâhil, firmanızın Türkiye-ABD lojistik hattındaki tüm nakliyat ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz.

Alternatif rota ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda esnek nakliyat çözümleri belirleyen deneyimli ekibimiz, ABD nakliye hizmetleri kapsamında tüm lojistik operasyonu firmanıza göre planlar. Taşınacak yükün niteliksel özelliklerinin yanı sıra teslimata ilişkin süre ve taleplerinize göre Türkiye-ABD lojistik hattındaki operasyonun planlanması ise yükünüzün sorunsuz bir biçimde ve asgari süre zarfında taşınmasını sağlar. Bu şekilde firmanıza özel proje taşımacılığı ve lojistik operasyon planlamacılığı yapılması sayesinde ayrıca ihtiyacınız olmayacak hizmetleri satın almak zorunda kalmaz, nakliyatın güvenli ve hızlı şekilde yapılmasını sağlayacak optimum seviyede hizmetler için en düşük ödemeyi yapmış olursunuz. Her zaman piyasanın en avantajlı fiyatlarıyla çalışan ve ABD nakliyat hizmetlerinde de bütçenize yönelik beklentilerinizi karşılayacak, ekonomik fiyat seçenekleri sunan ekibimiz uzmanlığıyla sizlere güvenle tercih edebileceğiniz lojistik çözüm ortaklığı hizmetleri vermektedir.

İthalat ve ihracat yüklerinizin ABD’ye ya da ABD’den ülkemize taşınması için tercih edebileceğiniz en güvenilir ve aynı zamanda makul fiyatlı hizmetleri sunan DMG Transport uzmanlığından faydalanmak için irtibat kurmanız yeterli. ABD nakliye hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınız, size özel fiyat teklifi hazırlanması ve daha kapsamlı bilgi için bir telefonla ekibimizden yardım alabilirsiniz.